Edhe yjet shohin fitore për Shqipërinë, Meri Shehu bën parashikim për Kombëtaren

  • S.A /
  • 19 June 2024 - 10:14
Edhe  yjet shohin fitore për Shqipërinë,  Meri Shehu bën parashikim për Kombëtaren

Ditën e sotme, Kombëtarja shqiptare, do të përballet me Kroacinë në orën 15:00, në stadiumin “Volfsparkstadion” të Hamburgut, transmeton "Kosova Sot Online ".

Astrologia Meri Shehu, ishte në Top Arena, ku ka bërë parashikimin e saj për këtë ndeshje, e sipas yjeve, ajo thotë se Shqipëria ka shanse për të fituar.

Lexo Edhe:

Lëkura e varur do të shtrëngohet edhe nëse jeni mbi 65 vjeç

2 ditë për të rregulluar prostatitin! Burrat duhet ta dinë!

“I kam parë yjet me seriozitet dhe në mes të të gjithave më doli Plutoni, që do të thotë është planeti i metamorfozës…Por sinqerisht, ne kemi shanse të papara të ringjallemi nga ai hiri i ndeshjes së parë. Mendoj se e kemi shansin e metamorfozës. Shanset për një ndryshim ekzistojnë. Yjet shohin fitore për Shqipërinë”, tha ajo.

(Kosova Sot Online )