Adelina Tahiri, “kokë e këmbë” firmato

  • G.G /
  • 22 gusht 2020 - 11:33
Adelina Tahiri, “kokë e këmbë” firmato

Adelina Tahiri bën një jetë mjaftë luksoze, ajo çdo herë paraqitet me veshje dhe aksesor të kushtueshme,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo është duke i shijuar pushimet me bashkëshortin, ku kohë pas kohe na sjell edhe imazhe mjaftë të bukura.

Edhe në imazhet e reja në ‘Instagram’ këngëtarja erdhi e veshur e tëra në veshje firmato të markave më të njohura

Adelina padyshim dukej me shumë stil teksa në fokus këtë herë kishte vetëm veshjet e që këtë e bënë vazhdimisht në postimet që publikon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)