Morena Taraku në ballinën e revistës gjermane

  • G.G /
  • 06 tetor 2020 - 10:44
Morena Taraku në ballinën e revistës gjermane

Morena Taraku përveq jetës luksoze që njihet se bën,edhe muzika e saj është mjaftë e pëlqyer.

Së fundmi ajo ka dalur edhe në ballinën e revistës së njohur gjermane ‘Life Germany’, shkruan Kosova Sot Online.

Morena në llogarinë e saj në Instagram, ka hedhur një imazh nga revista në të cilën pozoi me shumë stil.

Edhe sipas shkrimit që ka lënë përbri fotos, ajo ka folur për jetën e saj private dhe për punën që e ka bërë në muzikë tash e 8 vite.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 YEARS FULL OF LIFE !! ë HAPPY 8th ANNIVERSARY LOVELY @life_magazin_germanyë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)