Publikohet fotografia e fundit e Ismet Pejës

  • G.G /
  • 23 nëntor 2020 - 10:38
Publikohet fotografia e fundit e Ismet Pejës

Vdekja e këngëtarit të njohur kosovar Ismet Peja e ka prekur shumë kolgeun e tij, Edi Furra.

Edi në Facebook ka hedhur një fotografi ku shihet me Ismetin e shtrirë në shtrat, derisa ishte në gjendje të keqe shëndetësore.

Ai kujtoi premtimin që Peja ia kishte thënë, se kur të ngritet nga shtrati, do bënin një duet bashkë.

“Para 1 jave ma dhe fjalen qe do të ngritesh nga krevati dhe do bëjm inqizim,por gjithsesi falemnderit për kto qe na dhurove gjat gjith jetes tënde dhe të premtoj qe do ti ruajm me fanatizem BYLBYL të qoft dheu i leht” tha Furra.

Ngushëllime familjes.

(Kosova Sot Online)