Jennifer Lopez pozon tërësisht nudo

  • A.P /
  • 25 nëntor 2020 - 23:40
Jennifer Lopez pozon tërësisht nudo

Ylli i muzikës pop, Jennifer Lopez, ka qenë në vëmendje të tabloideve ndërkombëtare gjatë kësaj kohe.

Kjo pas paraqitjes së saj në “American Music Awards”, përkundër se u akuzua se kopjoi këngëtaren Beyonce në interpretim dhe performancë.

Megjithë skenat e nxehta dhe atraktive, Jennifer mahniti sërish në një postim tjetër që ka ndarë në rrjetet sociale.


Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e “In the Morning”, ndërsa ka mahnitur me linjat trupore përkundër se ka kaluar të 50-tët.

“Surprizë. Kopertina zyrtare e In the Morning”, ka shkruar ajo.

Image

(Kosova Sot Online)