Ronela Hajati tregon për çka e ka marrë malli

  • E.K /
  • 29 November 2020 - 17:10
 Ronela Hajati tregon për çka e ka marrë malli

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Ronela Hajati, me anë të një imazhi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ka bërë ditur se çka po i mungon.

Së fundmi ajo ka ndarë në Instastory duke thënë se po i mungojnë koncertet dhe jeta e përditshme që kishte.

“Më ka marrë malli të këndoj, të kërcej, të vishem, të dal, të xhiroj, të kem koncertet, të shoh njerëz në salla… I vetmi ngushëllim është studio…”, shkroi ajo në një fotografi të zezë.

Ronela është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh publikon fotografi duke bërë që fansat e saj të lënë komente të mira.

(Kosova Sot Online)