Fifi dhe Flori me duet!

  • G.G /
  • 08 dhjetor 2020 - 11:03
Fifi dhe Flori me duet!

Fifi ka zbuluar se kur do të sjell këngën e re me Florin.

Fifi dhe Flori kanë bashkuar tashmë forcat për projektin e ri.

Fifi kishte zbuluar kohë më parë se po punonte për projektin e saj në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Së fundi Fifi u kishte dhënë mundësinë ndjekësve të saj të pyesnin atë dhe të shuanin kureshtjen.

Kur u pyet se kur do të vinte bashkëpunimi me Flori Mumajesin, ajo u përgjigj se projekti do të lansohet shumë shpejt.

(Kosova Sot Online)