Arbenita publikon foton intime me Feron

  • G.G /
  • 05 January 2021 - 09:40
Arbenita publikon foton intime me Feron

Modelja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël me partnerin e saj.

Arbenita dhe Fero u panë të perqafuar në imazhin e fundit të cilin e ka publikuar modelja e njohur.

Çifti shihen të lumtur në praninë e njëri tjetrit ku edhe pozuan për kamerën të përqafuar.

Arbenita publikon jo rrallë herë imazhe të bukura me partnerin e saj teksa ata duken mjaft të dashuruar.

Ndërsa çifti së fundmi janë përfolur të kenë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë por kjo gjë nuk është konfirmuar nga asnjëri.

(Kosova Sot Online)