Provokon Enca, tregon ndryshimin e radhës

  • A.P /
  • 12 janar 2021 - 19:08
Provokon Enca, tregon ndryshimin e radhës

Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të showbizit dhe kjo më së shumti për paraqitjet joshëse.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, artistja tregoi se ka bërë një ndryshim të vogël në dukje.

Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve, teksa shkruan “E dua ngjyrën e re të flokut tim”.

Për të treguar dukjen e re, artistja publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me dekolte të hapur, duke vënë në fokus gjoksin.

Image

(Kosova Sot Online)