Fifi i përkushtohet palestrës

  • A.P /
  • 12 janar 2021 - 18:31
Fifi i përkushtohet palestrës

Një ndër emrat më të përfolur të tregut tonë muzikor është edhe ai i Fifit.

Këngëtarja para pak kohe ka bërë ndryshim të madh në dukje, duke rënë shumë në peshë dhe për këtë ka marrë shumë komente.

Për të perfeksionuar linjat trupore, Fifi po ushtrohet në palestër dhe këtë gjë e bëri të ditur me anë të një postimi në Instagram.

Image

(Kosova Sot Online)