Jennifer Lopez gati për performancën në inaugurimin e Joe Biden

  • A.P /
  • 20 janar 2021 - 17:26
Jennifer Lopez gati për performancën në inaugurimin e Joe Biden

Jennifer Lopez ka arritur më Uashington.

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është në mesin e yjeve që do të marrin pjesë në ceremoninë e inaugurimit të presidentit të SHBA-së, Joe Biden.

Lopez do të interpretojë himnin kombëtar bashkë me Lady Gagan, ndërsa pjesë e ceremonisë janë edhe shumë emra të njohur.

Jennifer Lopez ka ndarë disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregoi se ka udhëtuar drejt Uashingtonit dhe është gati për performancë.

Image

(Kosova Sot Online)