Çka po ndodh mes Kidës dhe Don Xhonit?

  • G.G /
  • 03 shkurt 2021 - 10:08
Çka po ndodh mes Kidës dhe Don Xhonit?

Pas fresstyle-t të tij në emisionin e Meriton Mjekiqit, Don Xhoni u kthye në yllin e TikTok-ut.

E teksa freestyle vazhdon të jetë trend në TikTok, Don Xhoni ka vendosur të sjellë versionin e tij me një nga super divat e muzikës shqiptare, Kidën.

Ai ka publikuar në Instagram-in e tij një video duke kërcyer me këngëtaren  nën ritmin e këngës së tij.

Kjo është hera e parë që dy reperët shfaqen bashkë në rrjete sociale dhe për më tepër kaq të afërt me njëri-tjetrin.

Epo mesa duekt një super hit do të kemi , pasi sa herë që dy kolegë shfaqen me njëri-tjetrin në rrjete sociale, gjithmonë vjen pas një bashkëpunim mes tyre.

(Kosova Sot Online)