Bella Hadid ju 'tranon' në bikini

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 09:25
Bella Hadid ju 'tranon' në bikini

Bella Hadid në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë me ndjekësit video nga pushimet, shkruan lajmi.net.

E veshur me bikini ngjyrë të kaltër, modelja theksoi këmbët e gjata dhe barkun e tonifikuar.

Sapo u zgjova. Rrezikohet, mos e lini një vajzë të përgjumur në diell”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Bella Hadid së fundi ka marr pjesë në javën e modës në Paris.

Image

(Kosova Sot Online)