Candice Swanepoel reklamon trupin e saj se*si në bikine

  • A.P /
  • 22 shkurt 2021 - 19:53
Candice Swanepoel reklamon trupin e saj se*si në bikine

Modelja e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj seksi në bikine. Ajo ka treguar se edhe për nga është frymëzuar për këto foto.

“Inspiruar nga natyra nga qielli i kaltër dhe oqeani”, ka shkruar ajo.

Superylli i pistave të modës, Candice Swanepoel ka shpërndarë dy imazhe në Instagram vikendin që lamë pas derisa duket sensacionale.

Modelja 32 vjeçare nga Afrika e Jugut ka treguar trupiun e saj të tonifikuar derisa ka pozuar në bikine të kaltra që janë edhe bikine të linjës që ajo ka reklamuar Tropi cof C Line”.

Ajo ka thënë së për fotografitë është inspiruar nga oqeani dhe qielli i kaltër.

Image

(Kosova Sot Online)