Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 09:56
 Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit

Reperja Tayna, ka ardhur mjaft provokuese me pozën e fundit të postuar në “Instagram”.

Ajo ka ndarë me 1.5 milionë ndjekësit e saj një video, ku shfaqet e veshur me një fustan transparent, ku në pah nxjerr linjat e përsosura.

Nga krahu tjetër fansat e kanë pëlqyer shumë video, pasi nuk i kursyen pëlqimet dhe komentet për bukuroshen.

Përbri videos së publikuar, reperja shkroi: “shumë shpejt”, duke lënë të nëkuptohet se një projekt i ri mund të publikohet së shpejti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

(Kosova Sot Online)