Simone Holtznagel ka treguar pak nga asetet e saj

  • A.P /
  • 02 mars 2021 - 20:43
Simone Holtznagel ka treguar pak nga asetet e saj

Modelja e Playboy, Simone Holtznagel ka treguar pak nga asetet e saj para se të ndalojë pozimin gjysmë e zhveshur në Instagram

Ajo ka pasur një karrierë të suksesshme si modele e bikineve dhe të brendshmeve prej që sezonit të Australia Next Top Model më 2011.

Mirëpo, të martën (sot) Simone Holtgznagel (27) tregoi se për arsye të saj personale nuk do të pozojë gjysmë e zhveshur në Instagram më.

Kjo duket se ka ardhur pas një lidhje të saj të re e ku Simone nuk dëshiron që të bëj gjëra të tilla më. 

Image