Kylie dhe Kourtney provokojnë me këmisha të zhveshura

  • A.P /
  • 03 mars 2021 - 18:10
Kylie dhe Kourtney provokojnë me këmisha të zhveshura

Dy motrat e famshme erdhën provokuese në foton e fundit.

Kylie Jenner dhe Kourtney Kardashian janë dy prej emrave të njohur të familjes Kardashian-Jenner, të cilat kanë vëmendjen e publikut çdo herë.

Së fundi, ishte Kourtney ajo e cila postoi një foto krah Kyliet, ku të dyja shfaqen me këmisha gjysmë të zhveshura pars pasqyrës.

Edhe këtë herë, Kourtney shprehet e mahnitur nga turqet qe Kylie i përdori gjatë procesit të grimimit të saj, ku dukej si grimere profesioniste.

Image

(Kosova Sot Online)