Timberlake uron gruan e tij për ditëlindjen me mesazhin emocional

  • E.K /
  • 05 mars 2021 - 14:25
Timberlake uron gruan e tij për ditëlindjen me mesazhin emocional

Këngëtari i njohur uroi gruan e tij, aktoren Jessica Bill, për ditëlindjen, duke e komplimentuar atë.
Ai postoi fotot e tyre të përbashkëta në Instagramin e tij nën të cilën shkroi sa vijon:
"Gëzuar ditëlindjen personit tim më të dashur në botë.

Për nënën, partnerin dhe shefin më të fortë, më qesharak, më të mirë, më të zgjuar dhe më të bukur që ekziston.

Jam i lumtur të mësoj nga ty, të qesh dhe të festoj me ty çdo ditë ", shkroi Justin Jessica, i cili sot feston 39 vjetorin e lindjes, dhe shtoi:
"Të dua aq sa di".
Kujtojmë, këngëtari ishte i ftuar në emisionin me Ellen DeGeneres në fillim të vitit, dhe pastaj ai konfirmoi se ai dhe Jessica Bill kishin një fëmijë tjetër vitin e kaluar, të cilin e quajtën Fiennes.

(Kosova Sot Online)