Learta publikon foton me të bukur të vajzës

  • G.G /
  • 06 mars 2021 - 12:56
Learta publikon foton me të bukur të vajzës

Learta vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër të një vajze për herë të dytë.

E sot ajo ka publikuar foton me të ëmbël të saj.

Kaq e ëmbël po duket ajo një muaj pasi ka ardhur në këtë botë.

(Kosova Sot Online)