Motra grimere e bën ‘kukull’ Engjin

  • G.G /
  • 12 mars 2021 - 12:07
Motra grimere e bën ‘kukull’ Engjin

Engjëllusha Salihu në të shumtën e kohës ajo kalon në lajm, me fotot që poston.

Duke qenë e përkushtuar rreth paraqitjes fizike, ajo gjithmonë rregullohet në mënyrën më të mirë dhe gjithmonë nga duart e motrës.

Motra e saj Njomza ka postuar një fotografi ku e ka rregulluar Engjin dhe po duket shumë bukur.

Shikojeni edhe ju.

(Kosova Sot Online)