E mbani mend Zhaden, do të befasoheni se si është bërë aktorja

  • E.K /
  • 14 prill 2021 - 16:33
E mbani mend Zhaden, do të befasoheni se si është bërë aktorja

Giovanna Antonelli është një nga aktoret më të bukura dhe më të talentuara nga Brazili. Të gjithë shqiptarët e mbajnë mend si Zhade, nga telenovela që u transmetua disa vite më parë në vendin tonë.

Babai i saj është gjithashtu një aktor, ndërsa nëna e saj është kërcimtare.

Aktorja e bukur ka edhe një vëlla më të madh, i cili është avokat.

Aktorja e njohur ka edhe binjakët Antonio dhe Sofia, dhe babai i tyre është Leonardo Nogueira.

Ja si duket aktorja sot:

(Kosova Sot Online)