Flaka Krelanin nuk po e njohin më as familja e saj

  • A.P /
  • 19 prill 2021 - 17:11
Flaka Krelanin nuk po e njohin më as familja e saj

Ajo prej disa muajsh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe duket se ka ndërruar tërësisht stilin e jetesës.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Flaka Krelani, e cila së fundmi ka bërë një ndryshim drastik edhe në pamje.

Krijuesja e hitit “Zjam” ka prerë thuajse tërësisht flokët dhe ka sjell një stil të veçantë.

Image


(Kosova Sot Online)