Ja si po i shijon ditët e pranverës Gigi Hadid

  • A.P /
  • 20 prill 2021 - 18:45
Ja si po i shijon ditët e pranverës Gigi Hadid

Modelja e njohur Gigi Hadid, së fundi ndau me ndjekësit disa fotografi bashkë me vogëlushen e saj, Khai.

Modelja postoi fotografi në oborrin e fermës së familjes së saj, teksa solli pamje mahnitëse, të pemëve të lulëzuara në pranverë.

Edhe këtë herë, ajo preferoi që ta fshihte portretin e vajzës Khai, të cilën e kishte veshur kuq e zi dhe i vendosi kapele në kokë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

(Kosova Sot Online)