Demi Rose “e kall” përsëri Instagramin

  • A.P /
  • 20 prill 2021 - 21:44
Demi Rose “e kall” përsëri Instagramin

Modelja Demi Rose po vazhdon me fotot e saj provokative

Bukuroshja britanike është parë edhe sot duke pozuar foto të nxehta në Instagram.

Por, kësaj radhe ajo është e zhveshur derisa tregon belin e saj të hollë dhe asetet seksi.

Ditë më parë Demi kishte pozuar si sirenë derisa poshtë fustanit kishte hequr jelekët për të treguar kështu gjoksin e saj bombastik. 

Image

(Kosova Sot Online)