Kim Kardashian poston foto të nxehta, shumë miliarder ngarendin pas saj

  • A.P /
  • 20 prill 2021 - 22:29
Kim Kardashian poston foto të nxehta, shumë miliarder ngarendin pas saj

Raportohet se Kim Kardashianit i janë vënë pas miliarder, pjesëtarë të oborrit mbretëror dhe të njohur të kategorisë A, derisa ajo duket se do ndahet me Keny West pa shumë probleme.

Ylli i KUËTK (40) dorëzoi dosjen për shkurorëzim nga reperi (43) më 19 shkurt pas gjashtë viteve martesë, duke kërkuar që të këtë kujdestari të përbashkët me fëmijë.

 Në fillim të këtij muaji, Kanye i ishte përgjigjur pozitivisht këtij peticioni.

Image

Tani thuhet se gjërat janë qetësuar dhe ndarja e pasurisë do të bëhet në mënyrë të barabartë, por mediat sot kanë shkruar se shumë burra të pasur, miliarder, princër oborresh mbretërore dhe të njohur të kategorisë A në Hollyëood i janë qepur pas, që ta fitojnë zemrën e saj.

E pas këtyre shkrimeve edhe fotot seksi të Kim nuk mungojnë.

Të fundit nuk bën t’i lini pa i parë!

(Kosova Sot Online)