Fero zbulon emrin e vajzës

  • G.G /
  • 24 prill 2021 - 13:31
Fero zbulon emrin e vajzës

Fero dhe Arbenita sot u bënë prindër për herë të parë.

Lajmin për ardhjen në jetë të vajzës e dha Arbenita me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, edhe Fero ndau një postim për të shënuar rastin ku na zbuloi edhe emrin e vogëlushes. E porsalindura quhet Nina.

(Kosova Sot Online)