Dafina Zeqiri provokon me foto

  • A.P /
  • 05 maj 2021 - 17:35
Dafina Zeqiri provokon me foto

Në një postim të ri në profilin e saj zytar në Instagram, Dafina postoi fotografi më shumë stil.

Ajo u shfaq e veshur me një bluzë të shkurtër me një krahë, kishte vendosur edhe makijazh dhe flokët e saj të gjata i la të lëshuara ndërsa mbante një pije në dorë.

“Të dua edhe unë ty”, shkroi në mbishkrimin e postimit të saj të fundit.

Ndryshe, artistja shqiptare mori vëmendje me fotografinë e fundit derisa shihet duke mbajtur gjoksin me duar.

Theksojmë se, Dafina së fundi po komentohet për lidhjen e saj me DJ Geek.

(Kosova Sot Online)