Amber tregon trupin e saj si sirenë

  • A.P /
  • 07 maj 2021 - 19:09
Amber tregon trupin e saj si sirenë

Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar asetet e saj seksi, duke pozuar në bikine, pas disa muajve që u bë operacion plastik

Tanimë ajo rregullisht shihet në palestër duke bërë ushtrime me të dashurin e saj, Dan Edgar.

Amber Turner ka treguar paksa nga frutet e këtyre ushtrime në Instagram sot (e premte) duke pozuar në një cikël fotografish në veshje provokative të PrettyLittleThing.

Ylli i Towie (27) ka theksuar fizikun e saj të bukur, gjoksin – që e ka si rezultat të një operacioni më 2018 – si dhe të pasmet e saj në shtëpinë e saj në Essex.

Image

(Kosova Sot Online)