Era Istrefi e uron Bajramin e veshur veç me brekë, i bie pishman

  • G.G /
  • 14 May 2021 - 10:56
Era Istrefi e uron Bajramin e veshur veç me brekë, i bie pishman

Ditën e djeshme u festua festa e Fitër Bajramit dhe në rrjet nuk munguan as urimet nga pjesa më e madhe e personazheve publik për besimtarët mysliman.

Por urimi i Era Istrefit tingëlloi paksa çuditshëm pasi këngëtarja zgjodhi foto provokuese për këtë ditë.

“Urime Bajrami”, shkruantë Era krah postimit për të cilin u pendua shpejt dhe e fshiu nga profili i saj.

(Kosova Sot Online)