Kujt i ngjan vajza? Arbenita sapo zbuloi një tipar të Ninës

  • A.P /
  • 18 maj 2021 - 19:57
Kujt i ngjan vajza? Arbenita sapo zbuloi një tipar të Ninës

Arbenita Ismajli dhe Fero, kanë pak javë që janë bërë prindër për herë të parë.

Ata herë pas here kanë postuar në rrjetet sociale fotografi me të voglën e tyre, por pa e zbuluar portretin e saj.

Megjithatë, ditën e sotme modelja e njohur na tregoi tiparin më të bukur të Ninës, hundën e saj të vogël dhe me majë, njësoj si të modeles.

Image

(Kosova Sot Online)