Ditë zie në familjen e Edona Llalloshit

  • E.K /
  • 22 May 2021 - 17:03
Ditë zie në familjen e Edona Llalloshit

Dje në familjen e Edona Llalloshit ka qenë ditë zie.

Edona përmes një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se ka ndërruar jetë babai i bashkëshortit të saj, pra vjehrri i këngëtares.

Ajo ka ndarë me publikun e gjerë një fotografi bashkë me të ndjerin tashmë dhe ka emocionuar me fjalët.

Ngushëllime.

Postimi i plotë:

(Kosova Sot Online)