Brad Pitt fillon romancën me aktoren e njohur

  • E.K /
  • 02 qershor 2021 - 15:20
Brad Pitt fillon romancën me aktoren e njohur

Aktori super seksi dhe shumë i komentuar kohëve të fundit, Brad Pitt, thuhet se ka filluar romancën me të dashurën e re.

Revista e njohur “The Mirror ka shkruar se aktrori 58 vjeçar, ka filluar lidhjen me aktoren dhe këngëtare 21 vjet më të re, Andra Day dhe dyshja janë në lidhje që nga ceremonia e ndarjeve të çmimeve Oscar.

“Ata po flirtonin prapa skenave dhe besohet se kishin shkëmbyer numrat e kontaktit. Mund të jetë diçka profesionale, por disa nga miqtë e Brad thonë se ai dhe Andra do të ishin një çift i shkëlqyeshëm.”

Andra Day luajti në filmin “United States vs. Billie Holiday”, ku përformoi rolin e këngëtarës Billy Holiday. Ajo ishte nominuar për një çmim Oskar për aktoren më të mirë, por për fatin e keq kësaj here  nuk e fitoi.

(Kosova Sot Online)