Zbulohet kënga e Kampionatit Evropian

  • G.G /
  • 10 qershor 2021 - 14:23
Zbulohet kënga e Kampionatit Evropian

Gerard Joling dhe Jeroen van der Boom do të bëjnë këngën e Kampionatit Europian.

Ketë e zbuluan Wilfred Genee dhe Niels van Baarlen të enjten në mëngjes në programin radio Veronica Inside Morning Show.

Sipas prezantuesve, këngëtarët do të incizojnë videoklipin në Hagë.

Gjatë prezantimit në radio, Genee dhe Van Baarlen konfirmuan se do të incizojnë një videoklip të enjten në mbrëmje.

“Në kemi gjysmën e klipit të kryer” thanë ata.

Ende nuk dihet se kur do të publikohet kënga e Kampionatit Evropian.

(Kosova Sot Online)