Pas ndarjes nga bashkëshortja, reperi shqiptar kapet mat me të dashurën e re

  • G.G /
  • 12 qershor 2021 - 11:02
Pas ndarjes nga bashkëshortja, reperi shqiptar kapet mat me të dashurën e re

Reperi i njohur nga Kosova, Samir Selimi, ose siç njihet ndryshe S4MM i dha fund martesës me Filis pak muaj më parë.

Ndarja erdhi vetëm 2 muaj pas martesës dhe në një intervistë për "Prive", tregoi se ai dhe Filis flasin me njëri-tjetrin, por rrugët janë ndarë përfundimisht.

Mesa duket pas ndarjes S4MM ka nisur një lidhje të re.

Reperi është fotografuar në Zvicër përkrah një vajze dhe fotot janë publikuar nga faqja Artistët shqiptarë.

Identiteti i vajzës nuk bëhet i ditur, por siç shihet ajo dhe Samir ecin të përqafuar dhe me të shpejtë për t'i shpëtuar paparacëve.

(Kosova Sot Online)