Sa e bukur kunata e Majlinda Zekës

  • 12 qershor 2021 - 15:37
Sa e bukur kunata e Majlinda Zekës

Futbollisti i njohur Agim Zeka është fejuar.

Sportisti i ekipit “Austria Wien” dhe e dashura e tij, Nora Peci i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Agimi është vëllai i Majlinda Zekës, e cila ndau me ndjekësit disa momente nga fejesa e vëllait.

E kjo bukuroshe është kunata e Majlindës.

(Kosova Sot Online)