Morena ia qiti tymin rrjetit me foton e fundit

  • 12 qershor 2021 - 17:47
Morena ia qiti tymin rrjetit me foton e fundit

Morena Taraku ka befasuar  fansat e saj duke publikuar disa fotografi interesante në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja shihet e veshur me xhinse dhe një bluz të bardhë.

Ishte pozita e Morenës ajo e cila mori më së shumti vëmendje në ketë foto, pasi shihet duke reklamuar të pasmet e saj në mënyrë shumë provokuese.

Kujtojmë se Morena ka deklaruar se shumë shpejt do t’i jap fund beqarisë.

(Kosova Sot Online)