Megan Fox tejet joshëse në fotosesionin e fundit

  • A.P /
  • 13 qershor 2021 - 17:41
Megan Fox tejet joshëse në fotosesionin e fundit

Ajo është e njohur për të magjepsur me bukurinë e saj.

Dhe, aktorja 35-vjeçare nuk u zhgënjye ndërsa vuri në ekran dekoltenë pas një fotosesioni në Los Angeles të premten pasdite.

Fox, shfaqi dekoltenë e saj të gjerë dhe barkun e tendosur në një bluzë të guximshme me qafë V dhe detaje prej diamanti.

Ylli duke mbrojtur modestinë e saj, shtroi dukjen e saj me një xhaketë të zezë elegante, duke parandaluar më tej çdo fatkeqësi në gardërobë, Megan mbajti me dorë xhaketën ndërsa ecte.

Image

(Kosova Sot Online)