Nicole Scherzinger për 'mashallah'

  • A.P /
  • 14 qershor 2021 - 15:40
Nicole Scherzinger për 'mashallah'

Këngëtarja e njohur ka shfaqur tiparet trupore.

Nicole Scherzinger shkëlqen në foto me fizikun e saj të pabesueshëm me një bikini krem ​​pasi bëri një udhëtim në shkretëtirën meksikane.

Ajo nuk është e huaj për të shfaqur figurën e saj për tu pasur zili në rrjetet sociale.

Dhe Nicole Scherzinger dukej e pabesueshme në një seri fotosh nga shkretëtira meksikane që ajo ndau në Instagramin e saj të Dielën.

Ylli i Pussycat Dolls, 42 vjeç, paraqiti një stuhi me bikini të pakta dhe një kapele kaubojsh që tregonte figurën e saj të tonifikuar.

Image


(Kosova Sot Online)