Fatlume si Kim Kardashian!

  • A.P /
  • 14 qershor 2021 - 16:34
Fatlume si Kim Kardashian!

Ndërsa burri i saj, Kanye West lëviz përpara me lidhjen e re, ylli i Keeping Up with the Kardashians, Kim shkroi se ajo ndihej ‘me fat’ në një prezantim të modës që zbuloi të dielën.

Ylli i realitetit, 40-vjeçar shfaqi dekoltenë e saj të konsiderueshme ndërsa kishte veshur një korsetë me ngjyrë të zezë PVC Luis De Javier SS.

Kim e shoqëroi veshjen me një kostum pantallona të gjelbërta, Jean Paul Gaultier dhe mbathje të ngjashëm të markës Christian Louboutin.

Grimeri nga Ash K. Holm gdhendi një model të frymëzuar nga vitet gjashtëdhjetë mbi sytë e Kardashian dhe stilistja Chris Appleton theksoi zgjatjet e saj të flokëve të valëzuara në bel.

Teknikisht, bukuroshja gjysmë-armene u stilua dhe u fotografua gjatë xhirimit nga stilistja e Lilith, Sita Abellan, në rrugën e Shën Patrikut.

(Kosova Sot Online)