Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

  • G.G /
  • 16 June 2021 - 09:37
Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Këngëtari, Kastriot Rexha i njohur si Majk është njëri nga artistët më të pëlqyer të estradës, ai shpeshherë ka qenë në krye të mediave rozë edhe për lidhjen e tij me personazhe të njohura.

Së fundmi, këngëtari ka prezantuar ‘dashurinë’ e tij, ai ka publikuar një fotografi nga studio në rrjetin social “Instagram”, e që në mbishkrimin e kësaj fotografie ka shkruar, “Dashnia jem”.

Po ashtu, Majk është mjaft aktiv me projekte muzikore duke qëndruar afër ndjekësve dhe së fundmi ka publikuar bashkëpunimin me reperin, Ledri Vula.

Me atë fotografi nga studio, duket se Majk ka paralajmëruar se kjo verë do të jetë mjaft e ‘nxehtë’ me këngë.

(Kosova Sot Online)