Kloe Kardashian ndez rrjetin me pozen e fundit

  • A.P /
  • 17 qershor 2021 - 17:34
Kloe Kardashian ndez rrjetin me pozen e fundit

Kloe Kardashian nuk ndalet së provokuari fansat e saj dhe sërish ka mundur të marrë vëmendjen e tyre.

Ajo ka postuar disa foto ku shihet se pozon para një makinë, ndërsa vetë ka veshur një palë streçe dhe një këmishë që i nxjerrin në pah format trupore.

Image

(Kosova Sot Online)