Mahnitëse, Arta Nitaj josh me pozat e reja

  • G.G /
  • 07 korrik 2021 - 13:45
Mahnitëse, Arta Nitaj josh me pozat e reja

Bukuroshja Arta Nitaj vijon të jetë një prej influencereve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet e saj provokuese.

Së fundmi, Nitaj ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse, ndërsa ka pozuar e shtrirë në bari, duke shijuar disa limonë.

E veshur me një fustan të shkurtër të verdhë, bukuroshja nga Peja është dukur mjaft atraktive në këto fotografi, të cilat i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Nuk dihet nëse këto imazhe janë pjesë e ndonjë projekti të ri të saj, mirëpo gjithsesi kanë mjaftuar që ato të shpërndahen dhe komentohen nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Arta përndryshe është komentuar gjithmonë për dukjen dhe paraqitjet e saj – kjo edhe për shkak të kujdesit që kushton në ruajtjen e linjave të trupit. 

(Kosova Sot Online)