Fifi tregon se është beqare: Po bëj çka po du

  • G.G /
  • 08 korrik 2021 - 10:40
Fifi tregon se është beqare: Po bëj çka po du

Këngëtarja e njohur Fifi njihet për anën e saj sentimentale që shpesh e tregon edhe përmes rrjeteve sociale.

Lidhjet e saj të dashurisë, refuzimet që i janë bërë dhe dështimet e tjera në këtë sferë, Fifi i ka përjetuar jo mirë.

Por, së fundmi, ajo tregoi se është beqare.

“Kur e kupton qe je single edhe munesh me bo cka don pa dhon llogari” shkroi ndër tjera këngëtarja.

(Kosova Sot Online)