Bella Hadid po shkëlqen sot

  • A.P /
  • 22 korrik 2021 - 20:07
Bella Hadid po shkëlqen sot

Ajo ka kaluar muajin e kaluar në Francë duke marrë pjesë në ngjarje të ndryshme gjatë Javës së Modës dhe Festivalit të Filmit në Kanë.

Dhe, Bella Hadid shfrytëzoi në maksimum mjedisin e saj mahnitës ndërsa pozonte për një fotosesion në ballkonin e saj.

Duke ndarë një mori fotografish në Instagram të mërkurën, supermodelja 24-vjeçare dukej fenomenale ndërsa shfrytëzonte sa më mirë orën e artë.

Bella, u mrekullua me një bluzë të zezë ‘Miss Dior’ me një trëndafil ngjyrë bebe, që plotësonte fytyrën e saj të nxirë.

Image


(Kosova Sot Online)