Angelina Jolie i befason fansat

  • A.P /
  • 23 korrik 2021 - 19:54
Angelina Jolie i befason fansat

Ajo nuk dukej edhe aq mirë kur u largua me tre nga gjashtë fëmijët e saj të enjten.

Aktorja, 46 vjeç, u pa duke u shoqëruar me djalin Pax, 17 vjeç dhe vajzat Zahara, 16 vjeç dhe Shiloh, 15 vjeç, në Paris, Francë, ku bënë pazar në KITHs dhe dyqanin Guerlain.

Duke vendosur një dukje mahnitëse, Angelina dukej e bujshme me një këmishë të bardhë që e futi në një palë pantallona bezhë të ndezura.

Angelina, e rriti lartësinë e saj në një palë take bezhë dhe gjithashtu kishte një xhaketë kostumesh ngjyrë bezhë që e nxori në diell.

Flokët e saj brune ishin krehur në një stil të hijshëm, të drejtë që i binin mbi supe dhe ajo mbante një gamë të lehtë makijazhi.

Ylli i ‘Maleficent’ plotësoi ansamblin e saj duke mbajtur sendet e saj personale në një çantë të vogël bezhë.

Angelina u sigurua që të mbetej e sigurt mes krizës së koronavirusit duke mbajtur një maskë fytyre dhe fëmijët e saj ndoqën shembullin e saj.

Image


(Kosova Sot Online)