Teuta Selimi si çikë e re, tregon trupin në top-formë

  • E.K /
  • 24 korrik 2021 - 16:05
 Teuta Selimi si çikë e re, tregon trupin në top-formë

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, që të kënduarit live e ka specialitet.

Ajo, i është gëzuar fillimit të dasmave e ahengjeve, ku e ka nisur aktivitetin menjëherë.

Në fotot e plasuara në Instagram, këngëtarja që jeton larg Kosovës, duket më e re dhe më e freskëse kurrë.

Në foto ajo po duket si qikë e re, madje më e re dhe e freskët po duket tani se dikur.

(Kosova Sot Online)