Luana Vjollca poston foton përvëluese me bikini

  • G.G /
  • 29 korrik 2021 - 16:27
Luana Vjollca poston foton përvëluese me bikini

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, duket se po i kalon për mrekulli pushimet prej ku po ndanë edhe imazhe të ndryshme.

Kësaj radhe mori vëmendjen me pozat atraktive.

Ajo ka postuar një fotografi veshur në bikini ngjyrë të kuqe që i tregonin linjat trupore bombastike, shkruan Kosova Sot Online.

Bukuroshja dukej e mrekullueshme kombinuar me një palë syze e flokët bjonde të lëshuara.

(Kosova Sot Online)