Një mami "hot" si Jonida Vokshi

  • G.G /
  • 30 korrik 2021 - 14:56
Një mami

Jonida Vokshi nuk është vetëm një mami e bashkëshorte e përkushtuar, por edhe një vajzë shumë seksi që na e konfirmoi edhe një herë sot me pozat e reja që ka realizuar .

Aktorja ka publikuar dy foto e rregulluar dhe shfaqet në super formë, shkruan Kosova Sot Online.

Komplimentat nuk kanë munguar për Jonidën.

(Kosova Sot Online)