Linda Halimi pozon nga pishina

  • A.P /
  • 30 korrik 2021 - 18:59
Linda Halimi pozon nga pishina

Linda ka disa ditë që po qëndron në Kosovë.

Këngëtarja nga Gjilani po shijon ditët e ngrohta të verës në gjirin familjar.

Bashkë me Lindën është edhe vajza e saj Kaimana me të cilën këngëtarja postoi foto.

Kujtojmë se Linda është martuar me reperin amerikan Big D dhe për shkak të nacionalitetit familjarët nuk e pranuan edhe lehtë martesën e saj.

Në një intervistë vet ajo ka treguar se ka ende familjarë që nuk duan të flasin me të.

Image

(Kosova Sot Online)