Vajza e Eli Farës nxjerr gjoksin jashtë

  • G.G /
  • 31 korrik 2021 - 17:11
Vajza e Eli Farës nxjerr gjoksin jashtë

Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, kohët e fundit ka tërhequr vëmendje jo vetëm për shkak të formave të saj fizike, por edhe për fotot provokuese që bën publike.

E komentuar për lakuriqsinë e saj, dhe për operacionet plastike, aq sa nuk ka thuajse asnjë ngjashmëri më fotot e vjetra të saj, Marina mban “stafetën” e një prej vajzave më të populluara të rrjeteve sociale, shkruan Kosova Sot Online.

Ndërkohë, në një foto të publikuar së fundmi, ajo shihet teksa provokon sërish duke treguar gjoksin.

(Kosova Sot Online)